Space means
opportunity

Witamy na stronie CPI PROPERTY GROUP

Jednego z największych właścicieli nieruchomości w Polsce

Biurowce

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodnym portfelem doskonale zlokalizowanych, wysokiej jakości zielonych biurowców w Warszawie. Oferta naszych powierzchni biurowych stale się powiększa!
zobacz więcej

Centra
handlowe

Starannie dobrany tenant mix oraz szeroki zasięg oddziaływania sprawiają, że nasze centra handlowe stanowią ważną destynację zakupową oraz lubiane miejsca spotkań lokalnych społeczności.
zobacz więcej

Parki
handlowe

Zlokalizowane w pobliżu węzłów komunikacyjnych i dużych osiedli mieszkaniowych nasze parki handlowe to miejsce kompletnych, szybkich i wygodnych zakupów.
zobacz więcej

Hotele

Prestiż i elegancja w każdym calu, w odrestaurowanych z pietyzmem, zabytkowych budynkach. Nasze hotele gwarantują najwyższy standard, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
zobacz więcej

Zrównoważony
rozwój

Nasze działania prowadzimy w duchu zrównoważonego rozwoju. Dokładamy starań, aby rozwiązania modernizacyjne i działania skierowane pod adresem naszych najemców i klientów, prowadzone były w sposób przyjazny środowisku.
zobacz więcej

9,8 mld euro

wartość portfela CPI

Nr 1

największy właściciel biurowców
w Berlinie i Warszawie

Nr 1

największy właściciel nieruchomości
w Czechach

24

nieruchomości w Polsce

390 000 m2

portfolio firmy w Polsce

Kim
jesteśmy?
CPIPGpolska

CPI Property Group jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech. Koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Jest zarządcą centrów handlowych, parków handlowych i operatorem hoteli.

Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s BBB.

W Polsce CPI Property Group działa od 2013 roku. Jest właścicielem i aktywnie zarządza dwudziestoma trzema nieruchomościami w sektorach: biurowym, handlowym i hotelowym.