MEDIA
Materiały prasowe

Polityka CPI Property Group

do pobrania

CPIPG Polska przystępuje do PropTech Foundation

24/06/2021

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej przystąpił do PropTech Foundation.

CPIPG Polska rewolucjonizuje swoją przestrzeń biurową!

14/05/2021

CPI Property Group (CPIPG), zmienia koncepcję organizacji pracy biurowej! Przeprowadza do nowego biura oznacza koniec pracy w open space na rzecz komfortowej i bezpiecznej przestrzeni gabinetowej.

Innowacje w komunikacji z najemcami! CPIPG uruchomił aplikację OfficeME.

23/04/2021

CPI Property Group (CPIPG), kontynuując adresowany do najemców program OfficeME, wdrożył innowacyjne rozwiązanie w zakresie komunikacji i budowania społeczności w biurowcach - aplikację OfficeME.

Program OfficeMe w biurowcach CPIPG w Alejach Jerozolimskie.

20/04/2021

 CPI Property Group (CPIPG), kontynuuje wdrażanie autorskiego programu OfficeMe, mającego na celu wzmocnienie relacji z najemcami oraz poprawę komfortu pracy.

Nowy ekspert w Dziale Leasingu Office

26/03/2021

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruhomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiększył Dział Leasingu Office o nowego eksperta.

Włoskie smaki w Atrium Centrum

26/03/2021

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę najmu z właścicielem włoskich restauracji Semolino na otwarcie nowego lokalu, w należącym do portfolio grupy biurowcu Atrium Centrum.

Biurowiec Atrium Plaza w nowej odsłonie

23/02/2021

CPI Property Group (CPIPG), jako właściciel oraz samodzielny zarządca posiadanych nieruchomości biurowych w Warszawie, konsekwentnie realizuje przyjętą strategię, której głównym celem jest stałe podnoszenie wartości biurowców z własnego portfela, zarówno na poziomie standardu oferowanych powierzchni, jak i komfortu pracy najemców. Zgodnie z przyjętym planem, CPIPG przystępuje do gruntownej modernizacji części wspólnych biurowca Atrium Plaza.

Uznana marka odzieżowa wchodzi do Centrum Handlowego "Ogrody"!

09/02/2021

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podpisał nową umowę najmu ze szwedzkim producentem odzieży - firmą KappAhl na otwarcie nowego salonu, w należącym do portfolio grupy Centrum Handlowym "Ogrody" w Elblągu.

Hipermarket Carrefour pozostaje w Centrum Handlowym "Ogrody" w Elblągu!

29/12/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przedłużył umowę najmu z Carrefour Polska, w należącym do portfolio grupy Centrum Handlowym "Ogrody" w Elblągu.

Nowa restauracja w Eurocentrum Office Complex

15/12/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę najmu z firmą RW 22 Sp. z o.o., należącą do grupy Nutri Mind. Rezultatem kontraktu będzie otwarcie restauracji "Meet & Eat" w należącym do CPIPG Eurocentrum Office Complex.

Materiały prasowe

Do pobrania

CPI Property Group

POLSKA

CPI Property Group (CPIPG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard & Poor’s: BBB.

CPIPG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPIPG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 9,1 miliarda euro.

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Chcesz wiedzieć więcej? Przejdz do Polityki Prywatności