MEDIA
Materiały prasowe

Polityka CPI Property Group

do pobrania

Dział Leasingu CPIw większym składzie i z nowym dyrektorem

17/11/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodzniej, powiększył Dział Leasingu na czele którego stanął dotychczasowy dyrektor Leasingu Biurowego.

Program OfficeME w warszawskich biurowcach CPIPG

20/10/2020

CPI Property Group (CPIPG) opracował i rozpoczął wdrażanie autorskiego progeamu OfficeME, mającego na celu wzmocnienie relacji z najemcami oraz poprawę komfortu pracy.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne doceniły biurowiec Equator II

13/10/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przedłużył umowę najmu z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi w biurowcu Equator II.

CPIPG zarządza Concept Tower

21/09/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przejmuje zarządzanie w nowo przejętym biurowcy Concept Tower.

Biurowiec Atrium centrum z certyfikatem BREEAM In-Use na poziomie Very Good

08/09/2020

CPI Property Group (CPIPG), otrzymał certyfikta BREEAM In-Use na poziomie Very Good dla należącego do portfolio Grupy biurowca Atrium Centrum.

CPIPG sfinalizował transakcję zakupu biurowca Concept Tower

27/08/2020

CPI Property Group (CPIPG), poszerzył portfolio o czternasty biurowiec w Warszawie - Concept Tower. Tym samym stał się właścicielem największego portfela biurowego w Warszawie pod wsględem GLA!

Ponad 21 000 mkw. wynajętej powierzchni w biurowcach CPI w I półroczu 2020!

29/07/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podsumowuje I półrocze 2020r. Jednym z sukcesów Grupy jest wynajęcie ponad 21 000 mkw. powierzchni biurowej.

Biurowiec Moniuszki 1A z certyfikatem BREEAM In-Use na poziomie Excellent

22/07/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent dla należącego do portfolio Grupy biurowca Moniuszki 1A.

Nowe jednostki Uniwersytetu Warszawskiego na Prostej 69

14/07/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, zacieśnia współpracę z Uniwersytetm Warszawskim, który przedłuża umowę najmu oraz trzykrotnie powiększa wynajmowaną powierzchnię w biurowcu Prosta 69.

Bank Gospodarstwa Krajowego w Central Tower

09/07/2020

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę najmu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Wynajęta przestrzeń w biurowcu Central Tower uzupełni powierzchnię tymczasowej siedziby banku, która mieści na Chmielnej 73.

Materiały prasowe

Do pobrania

CPI Property Group

POLSKA

CPI Property Group (CPIPG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard & Poor’s: BBB.

CPIPG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPIPG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 9,1 miliarda euro.

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Chcesz wiedzieć więcej? Przejdz do Polityki Prywatności