CPIPG Polska:

Jesteśmy wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech. Swoją działalność koncentrujemy na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. 

Na polskim rynku działamy od 2013r. Jesteśmy właścicielem oraz aktywnie zarządzamy 23 nieruchomościami z sektora biurowego, handlowego i hotelowego. Dynamiczny rozwój i stałe powiększanie portfolio skupiamy przede wszystkim na biurowcach, spełniających normy ekologiczne, w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Inwestycje handlowe CPIPG zlokalizowane są w Elblągu, Radomiu, Tarnowie, Zamościu i Zgorzelcu. Są to doskonale usytuowane centra i parki handlowe o bardzo dużym zasięgu oddziaływania. Nasze hotele to unikatowe propozycje dla najbardziej wymagających klientów, w których nowoczesność idealnie wkomponowana jest w historyczną tożsamość. 

Poza granicami kraju CPIPG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Nasza siedziba znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 9,1 miliarda euro. Należymy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.

24
NIERUCHOMOŚCI
W POLSCE
14
BIUROWCÓW
w Warszawie
8
Projektów
handlowych
390 000m2
PORTFEL
W POLSCE
98%
Stopień
komercjalizacji
430
Najemców
w biurowcach

ZESPÓŁ CPIPGPOLSKA

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, który skupia profesjonalistów w swoich dziedzinach.

Oprócz doświadczenia zdobytego na rynkach polskich i zagranicznych, naszą wspólną cechą jest poszanowanie najwyższych etycznych standardów pracy oraz budowanie długofalowych relacji zarówno wewnątrz zespołu, jak i na każdym etapie inwestycji, respektując zasady oraz poczucie komfortu naszych partnerów i najemców.

Barbara Topolska

Country Manager

Barbara Wieczorek

CFO

Agnieszka Baczyńska

Head of Leasing Retail

Kamil Lewandowski

Head of Legal Poland

Marcin Mędrzycki

Head Of Asset Management

Monika Olejnik-Okuniewska

Marketing and PR Director

Ewa Wardak

HR Manager